0530 994 73 00

Neden TadıFit?

Yüksek proteinli yemekler ile kalorilerinizi bilerek hedeflerinize ulaşın.

           

FİTNESS! Yüksek protein, düşük yağ. 

Fitness, vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorsanız, yağsız ve yüksek protein almanız gerekiyorsa TadıFit sizin için ideal bir partner olacaktır. 200gr lık yağsız protein paketleri günlük karşılamanız gereken protein miktarının büyük bir kısmını karşılayacaktır.

Servise Hazır. Aç – Isıt – Ye!!! 

Ürünlerimiz (MAP) Modifiye Atmosfer Paketleme yöntemiyle vakumlanıp Sous Vide pişirme tekniğiyle pişirilmiştir. Yani pişirme yok!  

Buzluktan çıkarmayı unuttum yok! Çözdürme yok! 

TadıFit ürünlerini dondurmaya gerek kalmadan 2-4 haftaya kadar normal buzdolabında +4 °C de muhafaza edilebilirsiniz. Lütfen ürün detay bilgisinde yer alan raf ömrü süresini dikkate alınız. Sebze ürünlerinin raf ömrü, protein ürünlerine göre daha kısadır. 

Dukan, Atkins, Ketojenik diyet. 

Yüksek protein, düşük karbonhidrata dayalı bir diyet yapıyorsanız TadıFit tam size göre. Yağsız pişmiş ama lezzetli protein ürünlerimiz diyetinizi kolaylaştıracaktır. Sıcak veya soğuk istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. 

 

 

Haftalık, aylık abonelik yok! Ne yiyeceğinize, miktarına siz karar verin!

Abonelik gerektirmez. Diyet programınıza göre TadıFit ürünlerinden dilediğiniz miktarda tüketebilirsiniz. Uzun raf ömrü sayesinde ister 2 öğün, ister 10 günlük öğün alıp buzdolabında muhafaza edip, dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi tüketebilirsiniz. 

Atıştırmalıklar 

Tatlı ihtiyacınızı karşılıyacak kuru meyve ve kuruyemişlerle hazırladığımız atıştırmalıklarımızda işlenmiş şeker yoktur. Yağsız, unsuz, şekersiz ve glutensizdir. 

 

 

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 TadiFit Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.