0530 994 73 00

TadıFit ile ne alıyorsunuz?

Diyet ve fitness öğünlerinizi daha hızlı ve daha kolay hazırlamanız için sizlere yepyeni bir ürün sunuyoruz.

 

Ambalajlar içerisinde vakumlu poşetler içerisinde pişmiş ürünler bulunmaktadır. Vakum torbalarının içerisine herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Uzun raf ömrü pişirme tekniğinden dolayıdır.

(Vakumlama için kullanılan çift bariyerli vakum poşetler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve kanserojen madde içermez). 

 

Ürünler vakumlandıktan sonra pişirilirler. Pişirme sırasında besinler, ısıdan dolayı biraz su kaybederler. Torba içerisindeki sıvı, ürünün kendi suyudur. Rahatlıkla ürün ile birlikte tüketebilirsiniz. Diğer geleneksel yöntemlere göre Sous Vide pişirme tekniğinde düşük ısı uygulamasından dolayı sıvı kaybı daha azdır. Bu nedenle özellilkle et-protein ürünleri daha yumuşak olurlar. 

 

Et ürünlerini ısıtma önerileri doğrultusunda ısıtıp tüketebilirsiniz. Dilerseniz ısıtmadan da salatanızın yanına, yada en basit haliyle sandviç yaparak da tüketebilirsiniz. Dilerseniz ızgara da yapabilirsiniz. Ortası pişti mi, çiğ kaldı mı derdi olmadan arkalı önlü 1dk yağsız kızgın tavada dilediğiniz baharatlarla ızgara yapıp tüketebilirsiniz.

 

İlk ürün çalışmalarımızı sade ve baharatsız yaptık. Kısa bir süre içerisinde sizlerden de gelen öneriler doğrultusunda, soslu ve baharatlı seçeneklerimiz de olacaktır. 

Afiyet olsun!

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 TadiFit Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.